YEŞİM KUZU THETA AKADEMİ
Yeşim Kuzu

Yeşim Kuzu Profesyonel Koç/ Eğitmen ve Yazar

YEŞİM KUZU THETA AKADEMİ

Yeşim Kuzu Kimdir ?


Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim.

Ta ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının bir görev olmadığını anlayana kadar. Bu nedenle hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim ve böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.

 

Bu serüvenimde bir çok öğretiyle karşılaştım, fakat Thetahealing DNA  şifa tekniği hepsinden farklıydı. Bu nedenle Thetahealing tekniği üzerine uzmanlaşmaya karar verdim. Thetahealing platformundaki tüm eğitmenlik ve uygulayıcılık eğitimlerini tamamlayıp MASTER & Science ünvanına ulaştım.

Bu yöntemde 20 modül eğitim verme yetkisine sahibim. Bu tekniğin kurucusu Vianna Stibal’a asistanlık yapan ilk ve tek TÜRK eğitmen oldum. Türkiye haricinde Rusya, Almanya, A.B.D., Yunanistan gibi çeşitli ülkelerde yaşayan Türklere eğitim verdim. 3000’den fazla sertifika vermiş olup binlerce de seans gerçekleştirdim. “Evet Derseniz Olur” kitap serisinde hem hayatımdaki dönüşümlerimi hem de yaptığım seansları yazdım.Binlerce okurun hayatına dokunarak ilk iki kitabımla kişilerin kendi güçlerini ele almalarını sağlıyorum.

 

Bilgiye her zaman aç biriyim. Aynı zamanda bildiklerimi geliştirerek paylaşmayı çok seviyorum.

Koçluk 2013 yılında meslek olarak tanındıktan sonra 2019 yılında koçluk eğitimlerini tekrarlayarak Profesyonel Koçluk, İlişki Koçu ve Kariyer Koçu eğitimleriyle uzmanlaştım ve ICF akredite eğitimlerimi yeniledim.Ardından devlet onaylı “Mesleki Yeterlilik Belgesi Koç Seviye 6” sınavına girerek hem yazılı hem sözlü sınavda başarılı olarak , MYK belgesi almaya hak kazandım.

 

Son yıllarda yaşadığımız pandemi sürecinde bir çok İNGİLİZCE eğitimi, dünyaca ünlü kişilerden online alma fırsatım oldu.Koçluk ve NLP eğitimlerini bir kez de İNGİLİZCE olarak geliştirdim.

Kasım 2021’de ise bir hayalimi daha gerçekleştirerek TONY ROBBINS ile Florida’da yüz yüze eğitime katıldım. 2011 Eylül ayında İlk olarak Koçluk ve Nlp eğitimlerini tamamlamıştım.?Amerika’da 2021’de ICF onaylı KOÇLUK ve NLP eğitmeni oldum.

 

11 yıldır aldığım tüm zihinsel,ruhsal ve bedensel, enerjetik ve bilimsel deneyimlerimi

 ”JADEMIND NEURO DESIGN” eğitimlerimde bir araya getirdim.

 

Jademind Neuro Design ®?, yeni bir bilinç sistemi; başarı için güçlü bir metodoloji ve bireylerin bir insan olarak kim olduklarının özünden, doğru bir şekilde düşünmelerine ve iletişim kurmalarına yardımcı olan bir aydınlanma sistemidir.

 

Jademind Neuro Design Programı, Pozitif psikoloji, Neuroscience, Kuantum fizik, NLP, Duygusal Zeka gibi 10 farklı zihin ve beden disiplininden en etkili ve en çabuk işleyen kavramları  kullanarak, 10 yıllık araştırmaya dayanan kişisel başarıyı güçlendirmek için tasarlanmış, pratik ve inanılmaz derecede dönüşümsel bir düşünce ve gelecek tasarımıdır. 

İleri düzey koçluğu ve NLP’yi içerir…

 

Birlikte keşif dolu bir hayat dilerim…

 

Sevgilerimle.

Yeşim Kuzu

BRIEF BIOGRAPHY

Ürün ve Hizmetleri/Products and Services:

Thetahealing Eğitimleri

Profesyonel Koçluk Eğitimleri

NLP Eğitimleri

JAAS Eğitimi

Bireysel Danışmanlık

KİTAPLAR 

1-SAĞLIKLI YAŞAMANIN NASIL BİR HİS OLDUĞU BİLMEK İSTER MİSİNİZ?

EVET DERSENİZ OLUR 

2-BOLLUK BEREKET İÇİNDE YAŞAMANIN NASIL BİR HİS OLDUĞUNU BİLMEK İSTER MİSİNİZ?

EVET DERSENİZ OLUR

3-SEVGİ VE AŞK DOLU İLİŞKİLER YAŞAMANIN NASIL BİR HİS OLDUĞUNU BİLMEK İSTER MİSİNİZ?

EVET DERSENİZ OLUR

Tescilli Markaları/Brand Names:

KALITE BELGELERI&ÖDÜLLERI
/QUALITY CERTIFICATES&AWARDS

2022- Türk İş kadınları Başarı Plaketi

2022- Uluslarası İş ve Kariyer Ödülü 

İŞ BIRLIĞI ÖNERILERI

BUSINESS OFFERS

İletişim

Adres : AKARCA MAH. 913 sk no:3 Fethiye Muğla