Mia Slim
Tuğçe Kutulu

Tuğçe Kutulu Mia Slim Kurucu

Mia Slim

Tuğçe Kutulu Kimdir ?


8 Ağustos 1978 tarihinde Ankarada doğup büyümüş Tuğçe Kutulu, İşletme lisans programını Hacettepe Üniversitesinde tamamlamıştır. Erken yaşta evlenip anne olan Tuğçe, ani bir kararla Dubai’ye yerleşmiş ve uzun süre Türk konsolosluğunda çalışmıştır. Daha sonra İstanbul’a yerleşip, Yeditepe Üniversitesinde Sanat Yönetimi yüksek lisansını tamamlamış, aynı zamanda yoğa eğitmeni sertifikası da almıştır.

Uzun zamandır kişisel ilgi alanı olan sağlıklı yaşam, dengeli beslenme, spor ve wellness alanlarında kendini geliştirmek amacıyla Güzellik Uzmanlığı sertifika kursuna başlamış ve uzman estetisyen statüsünü kazanmıştır. Mia Slim’i kurma adımı ilk başta sadece yarım saate 50.000 mekik çekme etkisi gösteren EMSlim makinesiyle olmuştur. Daha sonra talep arttıkça daha geniş kitlelere ulaşmak amacıyla zayıflama merkezi açmaya karar vermiştir.

Bu doğrultuda uzman estetisyenlerle bir araya gelerek Dudullu OSB’de bulunan We’ll Club Yaşam Merkezinin içinde Mia Slim kurulmuştur. Bünyesinde cilt bakımı, kalıcı makyaj, fast slim, lenf drenaj, buz lazer epilasyon, G5 ve EMSslimi barındıran Mia Slim henüz 1 yılını bile devirmeden 500 memnun danışmana hizmet vermiştir. Gelen geri bildirimlerin memnuniyeti ve mutluluğu Mia Slimin başarısının en büyük sebebidir. 

BRIEF BIOGRAPHY

Ürün ve Hizmetleri/Products and Services:

Tescilli Markaları/Brand Names:

KALITE BELGELERI&ÖDÜLLERI
/QUALITY CERTIFICATES&AWARDS

İŞ BIRLIĞI ÖNERILERI

BUSINESS OFFERS

İletişim