Selvi Selen Gök

Selvi Selen Gök Estetisyen

Selvi Selen Gök Kimdir ?


Kadına şiddete karşı kurum ve kuruluşlarda, topluluklarda aktif bir iş kadınıdır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Emlak ve Gayrimenkul Yönetmeliği mezunu olan Selvi Gök inşaat şirketlerinde çalışırken aynı zamanda sosyal hizmetlerde ve kadınlar için olan projelerde gönüllü olarak görev almıştır.

 

Kadınların varoluşlarından bu yana, hayatlarının hemen her evresinde yaşamın her kesiminde içinde bulundukları durum nasıl olursa olsun, sürekli olarak bulundukları çevreyi ve kendilerini güzelleştirme dürtülerinden ilham alarak ilk başta kadınlara istihdam sağlayabilmek amacıyla iş hayatına atılmıştır.

Bu süre zarfında Türkiye'nin önde gelen güzellik akademilerinden eğitim alıp başarılı bir estetisyen ve skinolojist olmuştur.

 

Mesleğe adım attığı günden itibaren birçok medikal şirketi, doktor ve akademisyen ile iş birliği içerisinde olan Uzman Estetisyen deri fizyolojisini bionome felsefesi ile birleştirerek hücresel iyileşme ve yenilenmeye yönelik protokoller geliştirmiştir. 

BRIEF BIOGRAPHY

Ürün ve Hizmetleri/Products and Services:

Epilasyon 

Cilt Bakımı 

İpek Kirpik 

Kirpik Lifting 

Dudak Vitamini 

Kalıcı Makyaj Uygulamaları ve Silme İşlemleri

Bölgesel İncelme 

Selülit ve Çatlak Protokolleri 

Saç Mezoterapisi

Cilt Mezoterapisi 

Mimik Çizgileri

Göz Kenarı Kırışıklıkları 

Morluk ve Halkalanma 

Pigmentasyon ve Melanin Protokolleri

Akne ve Skar Protokolleri 

Dudak Üstü Prptpkolleri 

Elastikiyet Kaybı 

Çene Altı(Gıdı), Boyun ve Dekolte Protokolleri

Tescilli Markaları/Brand Names:

KALITE BELGELERI&ÖDÜLLERI
/QUALITY CERTIFICATES&AWARDS

İŞ BIRLIĞI ÖNERILERI
Güzellik, Kozmetik, Medikal ve Sağlık sektörleri ile mesleki olarak, Kadına şiddete karşı olan kuruluşlarda ve her zaman gönüllü olarak iş birliğine hazırız.

BUSINESS OFFERS

İletişim