Agentur Peri
Perihan Taseri

Perihan Taseri Agentur Peri Kurucu

Agentur Peri

Perihan Taseri Kimdir ?


Göçmen bir ailenin ikinci çocuğu olarak büyüdüğüm Almanya'da 25 yıl boyunca kamu sektöründe bir çok görev aldım. 2011 yılında medeni hal ve uluslararası özel mülkiyet hukuku alanlarında uzmanlığımı yaparak resmi nikah törenleri düzenlemeye başladım. İş hayatındaki deneyimlerimin bana gösterdiği en önemli şey, hızla küreselleşen bir dünyada romantik ilişkilerin de yeni ve çok kültürlü biçimler alyor olmasıdır.

Bu bağlamda, 2018 yılında kurmuş olduğum Agentur Peri, yenilikçi ve modern bir konsept olarak özgür nikah törenini hayata geçirdi. Ve bugün Avrupa'da ve Türkiye'de alanında uzmanlaşmış ve en geniş uluslararası tecrübeye sahip organizasyon olarak büyümeye devam ediyor.

Özgür nikah (Almanca freie Trauung), evliliğin en romantik ve kişiye özel kutlandığı ve her konsepte uyarlanabilen benzersiz bir temsili nikah törenidir. Doğanın sunduğu sonsuz güzelliklerin içinde veya şık bir mekanda, her çiftin kendi aşk hikayesinden yola çıkılarak hazırlanmış bir konuşma metni eşsiz bir anlatımla sunulur. Resmi ve diğer temsili nikahlardan (teatral, vs.) farklı olarak özgür nikah, tamamen evlenen çiftlerin sevgisine odaklanmıs¸, dokunaklı ve zarif bir kutlamadır. Çünkü, her aşk hikayesi kendi özgünlüğü¨nde anlatılmayı hak eder.

Agentur Peri, Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerini anadil seviyesinde konuşabilen profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Çalışma felsefemiz, ilk görüşmeden itibaren çiftlerle sıcak ve samimi bir iletişim kurarak, onların biricik hikayelerini derinliğiyle anlamak üzerine kuruludur.
Agentur Peri ekibi, 2023 yılı itibariyle Türkiye'de de, düğünleri benzersiz bir şölene çevirmek icin sizlere refakat etmekten mutluluk duyacaktır.

BRIEF BIOGRAPHY

Ürün ve Hizmetleri/Products and Services:

Tescilli Markaları/Brand Names:

KALITE BELGELERI&ÖDÜLLERI
/QUALITY CERTIFICATES&AWARDS

“En iyi nikah konusmaci ödülü adayı” - Wedding King Awards 2023

İŞ BIRLIĞI ÖNERILERI

BUSINESS OFFERS

İletişim

Adres : Heidestr. 8, 41751 Viersen - Almanya