Nazo Klinika
Nazo Zeyrek

Nazo Zeyrek Nazo Klinika Kurucu

Nazo Klinika

Nazo Zeyrek Kimdir ?


İzmir’de iş dünyasının önde gelen kadın girişimcilerinden Nazo Zeyrek bugüne kadar yapmış olduğu her projede adından çok söz ettirmiş ve başarıya imza atmış bir iş kadınıdır. Ayvalık doğumlu olan Nazo Zeyrek iş hayatı dışında sosyal sorumluluk projeleri ile de oldukça katma değerli projelere imza atarak bugüne kadar Türkiye’de hayvanlarla ilgili yapılan en büyük bağışı yapmayı da başarmıştır.

Kişisel bakım sektöründe yapmış olduğu yatırımlarla 2 farklı kozmetik markasına sahip olan olan ( Mia Klinika, Piu Cosmetic ) Nazo Zeyrek sektörün çizgi üstü kişisel kozmetik markası olmayı başarmış ve sektörde büyük bir ses getirmeyi başarmıştır. Girdiği her işte önce kalite ve insana saygı prensibi ile hareket ederek örnek bir iş kadını olan Nazo Zeyrek 16 Mart’ta İzmir’in en büyük kliniği olan Nazo Kliniği açmak üzere tüm yatırımlarını tamamlamıştır. Bu yatırımında da önce insan ve insan sağlığı prensibi ile hareket ederek en iyi ekipman ve konularında uzman ekibi ile Türkiye’nin en büyük dördüncü ve İzmir’in en büyük kliniğini insan sağlığı ve güzelliğine hizmet etmek üzere hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Nazo Zeyrek her işinde olduğu gibi bu işte de mükemmeliyetçi yapısını koruyarak rakiplerinden farklı bir strateji izlemektedir. Açılışında herkesin yaptığı gibi kısa süreli ünlülerden, mankenlerden ve bloggerlardan magazinsel bir ortam yaratmak yerine Türk sinema, tiyatro ve sanat tarihine yaptıkları işlerle ve güzellikleri ile damga vuran efsanelerimizi ağırlamak ve kalıcı güzelliğin aslında insanın içinde olduğunu vurgulamak istemektedir.

BRIEF BIOGRAPHY

Ürün ve Hizmetleri/Products and Services:

Tescilli Markaları/Brand Names:

KALITE BELGELERI&ÖDÜLLERI
/QUALITY CERTIFICATES&AWARDS

İŞ BIRLIĞI ÖNERILERI

BUSINESS OFFERS

İletişim