Swan Fashion
Hatice Sadıkoğlu

Hatice Sadıkoğlu Swan Fashion Kurucu

Swan Fashion

Hatice Sadıkoğlu Kimdir ?


Hatice SADIKOGLU

 

14/08/1976 iSTANBUL/BEYOĞLU'nda doğdu iST. KADiR HAS ÜNV. TEKS. Ve MODA bölümünü

bitirdi öğrencilik hayatında tekstil sektöründe özellikle gelinlik modasinda İstanbul ve farklı şehirlerde sektörün önde gelen birçok firmasında eğitim amaçlı calışarak dalında hep bir adım önde olmayı hedefledi.

 

Diplomasını aldıktan sonra eğitim aldığı ve çalıştığı bir firma tarafından yönetici olarak teklif aldıktan sonra tam olarak iş hayatına adımını attı.

 

Yönetici olarak çalıştığı firmaya hiç bir karşılık beklemeden sadece işine verdiği önem ve aşkı için gelinlik tasarımları yapan Hatice hanım firmada yöneticilik pozisyonunda olmasına rağmen kendi tasarımlarını satarak sahada da başarılı olarak satış rekorları kırdı. Ve büyük  başarılara imza atarak deneyim ve tecrübe kazandı.

 

İşinin ve mesleğinin zirvesinde iken çok sevdiği babasının vefatı ile büyük üzüntü yaşayan Hatice hanım aldığı ani bir karar ile memleketi Rize'ye dönmüştür.

 

Yıllardır hayali olan kendi mağazasını açmaktır. Rize'de belli bir dönem yönetici olarak çalışma hayatına başlayan Hatice hanım kendi mağazasının sahibi olmak ve kendi tasanmlannı kendi mağazasında satmak adına işten ayrıldı ve bir dönem araştırma yapar. Ve sonunda araştırmaları netice bulur. Kendi mağazasını açmak adına kollları sıvar.

 

2015 yılında SWAN FASHION markasını kurarak ilk şubesini memleketi RİZE'de açar. Böylelikle tam anlamıyla sektöründe iş hayatına emin ve basarılı bir şekilde başlar.

 

Şimdilerde ise gelinlik sektörüne ve tasarımlarına yön veren basarılı ve kaliteli bir firma olarak hızla büyümeye devam etmektedir..!

BRIEF BIOGRAPHY

Ürün ve Hizmetleri/Products and Services:

  • Gelinlik (Üretim İth. İhr. Top. ve Perk.)
  • Nişanlık
  • Abiye
  • Kaftan
  • Aksesuar (Tedarikçi Firma)
  • Smokin
  • Damatlık

Tescilli Markaları/Brand Names:

KALITE BELGELERI&ÖDÜLLERI
/QUALITY CERTIFICATES&AWARDS

İŞ BIRLIĞI ÖNERILERI

BUSINESS OFFERS

İletişim

Adres : Bağdatlı mah. Atatürk cad. No:597 Rize/Merkez