Inter Brand Eğitim Danışmanlık ve Sağlık Turizmi
Aynur İmran

Aynur İmran Interbrand Kurucu

Inter Brand Eğitim Danışmanlık ve Sağlık Turizmi

Aynur İmran Kimdir ?


Ödüllü gazeteci, köşe yazarı ve araştırmacı gazeteci olarak  23 yıllık tecrübe,

 geniş kapsamlı ve farklı medya kuruluşlarının öncü gazetelerinde faaliyet. Aynı zamanda siyaset bilimci birkaç siyasi içerikli kitabın Azerbaycan Türkçesine çevirmeni ve yazarı. Bir süre ülkedeki ünlü partilerden birinin genel başkan yardımcısı. Ulusal ve İnternet televizyonlarında siyaset içerikli programların sunucusu. Kadın hakları savunmacısı.

Başarılı olmak için araştırma ekipleri kurmak, multi medya bölümleri ve kurumsal iletişim departmanlarının kurulması, yönetilmesi, yaratıcılık ve medya zekasını bir araya getirme yeteneğine sahip. Kavramsal ve geliştirilmiş medya kampanyaları, gazetecilik konularını ve gazetecilik yazılarını araştırmak. Dayanıklı, bilgilendirici ve ilginç hikayeler yazma yeteneğini gösteren, sorumluluk sahibi ve kararlı gazeteci. Yeni fikirleri alabilen ve açık ve etkili iletişim kurabilen hızlı bir öğrencidir. Mükemmel bağlanma becerilerine ve insanların güvenini kazanmaya yardımcı olan sorgulayıcı bir zihne sahiptir. İstanbul Esen yurt Üniversitesinde öğretim görevlisi ve İstanbul Yeni Yüzyıl üniversitesinde Uluslararası Ofis Müdürü olarak görev aldı. İNTERBRAND EĞİTİM DANIŞMANLIĞI VE SAĞLIK TURİZMİ LTD. ŞTİ 2021 yıl önce oğlu ile birlikte kuran Aynur İmran Kazakistan, Pakistan, Ukrayna, Rusya, İran, Irak, Ürdün, Özbekistan, Karadağ, Gürcistan gibi ülkelerle başarılı işbirliklerine imza atmış. 

 

Alan fark etmeden kendi işini yurt dışında tanıtmak isteyen, yurt dışından işbirliği kurmak için taraftaş arayan her kes İNTER BRAND EĞİTİM DANIŞMANLIĞI VE SAĞLIK TURİZMİ LTD. ŞTİ yardımıyla danışmanlık ala bilir ve yurt dışında ticaretini genişlete bilir. 

BRIEF BIOGRAPHY

Ürün ve Hizmetleri/Products and Services:

İNTER BRAND EĞİTİM DANIŞMANLIĞI VE SAĞLIK TURİZMİ LTD. ŞTİ

Türkiyede, Post Sovyet coğrafyasında, Pakistan'da, Irak, Ürdün, İran gibi ülkelerle eğitim ve sağlık turizmi üzere faaliyette bulunmaktadır.

İnterbrand Ukraynanın, Türkiye'nin 50. aşkın üniversitesi ile anlaşmalı çalışmaktadır.

Şirket Türkiye'den 4 fabrikanın yurt dışı satış özel temsilcisidir.

Bununla birlikte Türkiye'de iş kurmak isteyen ve ya Türkiye'den farklı alanlarda şirketlerle işbirliği kurmak isteyen şirketlere de özel danışmanlık yapılmaktadır. 

Tescilli Markaları/Brand Names:

KALITE BELGELERI&ÖDÜLLERI
/QUALITY CERTIFICATES&AWARDS

İŞ BIRLIĞI ÖNERILERI

BUSINESS OFFERS

İletişim

Adres : Sinanpaşa Mah. Sinanpaşa Köprüsü Sk. Çelik İş Merkezi Blok No:10 İç Kapı No:66 Beşiktaş/İSTANBUL